Middle-Earth: Shadow of War

0
45

Middle-Earth: Shadow of War büyük beğeni kazanan Yüzüklerin Efendisi oyunu Middle-Earth: Shadow of Mordur’un devam oyunu.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyunu olan Middle-Earth: Shadow of Mordor’da Talion adlı kahramanımızı kontrol etmiş ve Yüzüklerin Efendisi filminin hikayesinin kaynağı olan güç yüzüklerinin nasıl yaratıldıklarına tanık olmuştuk. Middle-Earth: Shadow of Mordor’da Talion’un yolu Celebrimbor ile kesişmiş, ikili Sauron’un emrindeki orklara ve karanlık hizmetkarlara karşı savaşmıştı. Middle-Earth: Shadow of War’da ise bu mücadelenin devamı bizi bekliyor.

Açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olan Middle-Earth: Shadow of War’da yeni bir güç yüzüğünün oluşturulduğuna tanık olacağız. Bu sefer karşımıza çıkacak düşmanlar ise heyecan verici. Yine Talion’u yöneteceğimiz oyunda Sauron ve emrindeki Yüzüktafları ile Balrog gibi kadim yaratıklarla savaşacağız. İlk oyunun başarılı özelliği olan Nemesis sistemi geliştirilerek Middle-Earth: Shadow of War’daki yerini alacak. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlarımız kendilerine has hikayelere ve kendi aralarında iç çekişmelere sahip olacaklar. Bu düşmanlarımızı yine özel güçlerimiz yardımıyla kontrolümüz altına alabilecek, bu sayede Mordor içinde kendi ordumuzu oluşturabileceğiz. Hangi düşmanımızı yok ettiğimiz, hangisini ordumuza dahil ettiğimiz ise düşmanlarımız arasındaki hiyerarşik yapının şekillenmesini sağlayacak.

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

blankblankblank

Middle-Earth Shadow Of War – Definitive Edition (v1.21) [Fitgirl Repack] 8 ay önce 50.66 GB
blank
blank

77
209

Middle-Earth Shadow Of War – Definitive Edition (v1.20) [CODEX] 2 yıl önce 105 GB
blank
blank

23
13

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?


Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments