Spintires: MudRunner

0
36

Spintires: MudRunner eğer kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kamyon simülatörü.

Hatırlanacağı üzere SPINTIRES oyunu 2014 yılında çıkış yaptığında dikkatleri üzerine toplamış, simülasyon oyunları seven oyuncuların favorisi olmuştu. SPINTIRES’da çeşitli arazi araçlarını kullanarak oldukça zor şartlarda görevleri tamamlamaya çalışıyorduk. Bir nehir yatağından araçla geçme, çamur ve bataklık içinde yok alma, yüksek eğime sahip arazilerde, kayalıklarda ve kaygan zeminlerde yol alma karşılaştığımız senaryolar arasındaydı.

SPINTIRES yüksek gerçekçilik seviyesini esas alıyordu. Kapsamlı bir yükseltme olan Spintires: MudRunner ise ilk SPINTIRES oyunu ile aynı içeriğe yer veriyor. Buna ek olarak oyunun grafikleri geliştiriliyor, yeni bir sandbox haritası oyuna ekleniyor, yeni bir mücadele modu 9 haritayla birlikte oyuna ekleniyor, 13 yeni araç oyuna kazandırılıyor.
Kamyon, jip ve çeşitli iş makinelerine yer veren Spintires: MudRunner bizi Sibirya’nın zorlu arazilerinde sürüş yeteneklerimizi test etmeye davet etmekte. İyi oyunlar!

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

blankblankblank

blankSpintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [CODEX] 2 yıl önce 1.42 GB
blank
blank

59
5

blankSpintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [Xatab Repack] 2 yıl önce 1.32 GB
blank
blank

1
0

blankSpintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [Fitgirl Repack] 2 yıl önce 879 MB
blank
blank

111
8

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?


Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments